Om oss

Christer_125x156.jpg

Salg Dekor & Display

Christer Bratz
Sales Director Visual Communication
tlf. +47 920 20 580
e-post: christer.bratz@antalis.com

Oystein_125x156.jpg

 

Øystein Nordli
Forretningsutvikling
tlf: +47 23 17 52 10 | m: +47 957 54 354
e-post:
oystein.nordli@antalis.com

Rune_125x156.jpg

 

Rune Tangen
Salgssjef maskiner Visual Communication
tlf: +47 23 17 52 15 | m: +47 911 86 883
e-post:
rune.tangen@antalis.com

salgviscom_sigurd_nilsen.jpg

 

Sigurd Nilsen
Salgskonsulent Dekor & Display
mob. +47 90 96 14 12
e-post:
sigurd.nilsen@antalis.com

salgviscom_cato_olsen.jpg

 

Cato Olsen
Salgskonsulent Dekor & Display
tlf. +47 91 31 04 90
e-post:
cato.olsen@antalis.com

Christine.jpg

 

Christine Sagstuen
Key Account Manager Print & Viscom
mob. +47 97 51 18 97
e-post:
christine.sagstuen@antalis.com

Christian_125x156.jpg

 

Christian Bozza
Salg Visual Communication
tlf: +47 23 17 52 16 | m: +47 977 72 001
e-post:
christian.bozza@antalis.com

 

Erik Lystad
Storkundeansvarlig Visual Communication
tlf: +47 23 17 52 13 | m: +47 920 20 581
e-post:
erik.lystad@antalis.com

Jens_125x156.jpg

 

Jens Børgund
Teknisk salgskonsulent og salgssupport Visual Communication
tlf: +47 23 17 52 08 | m: +47 488 96 707
e-post:
jens.borgund@antalis.com

ordrekonter_jan_tore_olsen.jpg

 

Jan Tore Olsen
Salgskonsulent Dekor & Display, Kundeservice
tlf. +47 23 14 35 56
e-post:
jantore.olsen@antalis.com

salgviscom_ole_bekkedal.jpg

 

Ole Bekkedal
Salgskonsulent Dekor & Display, Kundeservice

tlf. +47 95 27 86 07
e-post:
ole.bekkedal@antalis.com

Esten2_125x156.jpg

 

Esten Gressli
Servicesjef Visual Communication
tlf: +47 906 99 911
e-post:
esten.gressli@antalis.com

Geir_125x156.jpg

 

Geir Solheim
Servicetekniker Visual Communication
tlf: +47 23 17 52 18 | m: +47 456 19 922
e-post:
geir.solheim@antalis.com

Roy_125x156.jpg

 

Roy Gjerding
Servicetekniker Visual Communication
tlf. +47 23 17 52 14 | m: +47 905 80 824
e-post:
roy.gjerding@antalis.com